Detali paieška
Projektai
AURIŲ MIESTELIS

- unikalus sklypų projektas - Aurių miestelis!

 

Pristatome analogų Lietuvoje neturintį žemės sklypų projektą „Auriai“, kurio vizitinė kortelė yra paprastumas ir natūralumas. Šis projektas sulaukė itin didelio susidomėjimo, tad nedelskite ir rezervuokitės tai kas patinka, o ne tai kas liko!

Didelė erdvi 21ha Aurių miestelio teritorija yra suskirstyta dalimis:
Prie prieigų įsikurs „Aurių miestelio centras“ su daugiafunkciniu pastatu (biurai, parduotuvės, sporto klubas ir pan.), šalia jo „Šeimyninių verslų“ gatvelė, kur gyventojai sklypuose turės atskiras patalpas savo verslui vystyti (kepyklėlės, autoservisai, dirbtuvėlės ir pan.). „Žirgyno vilose“ gyventojams atsivers vaizdas į šalia esančią žirgyno teritoriją. Aukščiausiose panoraminėse vietose „Kalvos“, o „Slėnis“ turės smagų amfiteatrinį reljefą. „Pakrantės“ išsidėstys aplink miestelio parką, o „Šeimų alėja“ bus miestelio dalis be automobilių, pritaikyta jaunų šeimų poreikiams. „Sporto ir sodininkystės erdvė“ skirta bendruomenės šiltnamiams, daržams, sodams, planuojama įrengti universalias sporto aikšteles.
Šiuo metu siūlome įsigyti I-ojo etapo sklypus „ Žirgyno vilose“, nuo kurių atsiveria puikus vaizdas į šalia esančią žirgyno teritoriją ir aukščiausiose panoraminėse vietose esančiose „Kalvose“, su visomis miesto komunikacijomis su asfaltuotu privažiavimu.
Žirgų mylėtojų dėmesiui! Sklypai “Žirgyno vilose“ su galimybe betarpiškai stebėti žirgus natūralioje aplinkoje, laikyti ir treniruoti žirgus šalia esančiame žirgyne.
Mėgstate skaičius? Prašau: 21ha teritorija, 150 šeimų, 0,5 ha ežeriukas, 3,5ha žaliosios erdvės, 1,14ha parkelis, 1-2a namai, 80-150kv.m vienbučiai, dvibučiai namai ir kotedžai.
Ypatingas pasiūlymas – įsigyk dabar, mokėk po 2 metų! Yra galimybė atidėti mokėjimą iki 2m, pasirašius sutartį ir sumokėjus avansą.
Kiekvienas pirkėjas įsigydamas sklypą, gaus Aurių miestelio sklypo pasą. Sudomino kas tai yra? Paskambinkite, mielai papasakosime!
 
KOMUNIKACIJOS:
-        Miesto vanduo ir kanalizacija;
-        Lietaus nuotekos;
-        Elektra;
-        Dujos visai šalia, bus atvestos į gyvenvietę
-        Šviesolaidis internetas;
-        Asfaltuotas privažiavimas.
VIETOVĖ:
-        Vakarinis aplinkkelis – 6km
-        A2 kelias – 1km
-        Senasis Ukmergės kelias – 720m
-        Riešės gimnazija – 4km 
-        Darželis „Metų laikai“ – 1,2km
 
 
 
Daugiau informacijos tel.: +370 613 94956; el. paštu: otonas@capitalline.lt